Audyty

Firma ALM Service przeprowadza audyty na obiektach. Celem przeprowadzenia audytu jest zaproponowanie takich rozwiązań w zakresie utrzymania czystości, które zapewnią obniżenie kosztów sprzątania obiektu przy jednoczesnym podniesieniu poziomu jego czystości. Audyt wykonywany jest przez uprawnionego, wyszkolonego pracownika firmy. Na podstawie przeprowadzonego audytu opracowany zostaje protokół, który zawiera opis stanu aktualnego oraz zalecenia i wytyczne, które powinny być spełnione. Zalecenia te dotyczą między innymi technologii sprzątania, którą należy wdrożyć na obiekcie, środków czystości, sprzętu do sprzątania oraz środków higienicznych.

Cena przeprowadzenia audytu jest ustalana indywidualnie z klientem. W przypadku nawiązania współpracy, istnieje możliwość wykonania audytu bezpłatnego!!!

Audyty polecamy szczególnie właścicielom hoteli, restauracji, dyrektorom / kierownikom placówek handlowych i usługowych, administratorom obiektów użyteczności publicznej, placówek służby zdrowia, szkół oraz zarządcom nieruchomości.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt – biuro@almservice.pl lub 660 680 682.

Copyright © ALMService.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: Emil Nowak